main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme Eesti meistrivõistlustel. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme Eesti meistrivõistlustel. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme on kodusaare jooksudel oodatud

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
04.05.2020
08:47

Kuna koroonakriisi tõttu on maailm suuresti suletud ja jooksuvõistlusi välismaal vähe, siis maratoonar Tiidrek Nurme tänavu rohkem Eestis ja soovib võistleda kodukamaral. Saaremaa suurematel jooksuüritustel on mees oodatud.

„Tahaksin kodusaarel võistelda, aga hetkel pole midagi plaanidesse pannud ning võimalik, et suuremad üritused algavad alles augustis,“ rääkis endale maratoni jooksus Tokyo olümpiamängudele pääsme lunastanud Tiidrek Nurme.

Kuressaare linnajooksu peakorraldaja, Saaremaa spordikooli direktor Mati Mäetalu ütles, et kindlasti annab see üritusele palju juurde, kui mõni tuntud Saaremaa tippsportlane kaasa teeb.

„See aitab jooksu populariseerida ja on ka paljudele teistele jooksusõpradele kindlasti eeskujuks. Samas peaks see olema huvitav ka Tiidrekule joosta koos tuhande saarlasega,“ rääkis Mäetalu.

Algselt mai algul toimuma pidanud jooks on viidud 30. augustile, kuid ka siis pole selle toimumine veel kindel. „Kui siis ei saa korraldada jääb see jooks tänavu ära ja nii on kõik linnajooksude korraldajad omavahel kokku leppinud,“ tõdes Mati Mäetalu.

Saaremaa kolme päeva jooksu korraldaja Tõnu Vaher ütles Tiidrek Nurme osalemise peale – miks mitte. „Tiidrek on kindlasti oodatud ja loodame, et ka see koroona viirus laabub selleks ajaks,“ lausus ta.

„Tiidreku kaasa tegemine oleks meie jooksule kindlasti hea reklaam, sest tegu on sportlasega, kes on oma saavutustega tuntud ka väljaspool Eestit ja võib-olla tuleb ka mõni pealtvaataja teda raja äärde vaatama.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.