main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme meistrivõistlustel. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme meistrivõistlustel. Marko Mumm/EKJL

Tiidrek Nurme kontrollis vormi Viljandis

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
26.07.2021
10:45

Tokyo olümpial maratonis võistlev Tiidrek Nurme tegi laupäeval Viljandis viimase olümpiaeelse kontrollstardi. 3000 m distantsil tuli Nurmel võit tulemusega 8.06,49, vahendab ERR.

“Otsus kaks nädalat enne olümpiamaratoni Viljandis 3000 m jooksus võistelda ei olnud juhuslik, vaid sobis suurepäraselt minu treeningplaanidesse,” vahendab Marathon100.com Nurme sõnu. “Praeguses ettevalmistustsüklis vajasin sellist kiiret ja tugevat pingutust.”

“Võistluskulg oli täpselt selline nagu eelnevalt paika panin. Esimesed kaks ringi jooksis treeningkaaslane Mukunga ees, seejärel võtsin mina vedamise üle ning hoidsin ringe 64-65 sekundi lähedale. Kokkuvõttes tuli üsna ühtlane jooks, seda soosis ka hea ilm.”

Nurmele järgnesid Kaur Kivistik (8.19,44) ning kolmandana uue isikliku rekordi püstitanud Leonid Latsepov (8.23,14).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.