main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soele seekord pronks

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
26.07.2021
08:03

Reedel algasid Niitväljal 28. Eesti löögimängu meistrivõistlused golfis, kus Karola Soe sai naiste arvestuses pronksmedali.

Tuulise ilmaga peetud avapäeval näitas naiste seas parimat resultaati Liis Kuuli Niitvälja Golfiklubist. 2016. aasta Eesti meistri esimese päeva ring sisaldas päeva ainsat naiste poolt tehtud eaglet ning andis kokku tulemuseks 74 lööki (+2). Teisel kohal avapäeva järel oli 2019. aasta meister Anete Liis Adul (EGCC), kes mängis 77 lööki ehk +5. Kolmandal positsioonil oli pärast avaringi viiekordne Eesti meister Annika Koitmaa (Niitvälja Golfiklubi) ning tiitlikaitsja Karola Soe (Saaremaa Golf & Country Club), kes mõlemad mängisid 79 lööki (+7).

Liis Kuuli mänguringi esimene pool teisel võistluspäeval oli veidi tagasihoidlikum (+5), kuid teisel poolel mängis Kuuli  välja -1, mis andis kokku 76 lööki ja kahepäeva kokkuvõttes +6. See andis kogunisti üheksa löögilise edu lähima jälitaja Annika Koitmaa ees. Viiekordse Eesti meistri mänguring oli 80 lööki ja kogusumma kahe päeva järel +15. Triin-Marleen Ustal mängis üheksanda raja eagle abil, esimese poole väljakust täpselt par-i, kuid viimase rajal tehtud neli putti tähendas kokku 78 lööki ning kogutulemit +17. Täna 83 lööki mänginud tiitlikaitsja Karola Soe jäi Ustalist maha ühe löögiga. Täna ebaõnnestunud ringi mänginud üleeelmise aasta meister Anete Liis Adul jääb Soest maha kaheksa löögiga

Naiste meistritiitel kuulub samuti avapäeval liidripositsiooni haaranud Liis Kuulile Niitvälja Golfiklubist. 2016. aastal esimese meistritiitli võitnud Liis Kuuli mänguringid olid sel nädalavahetusel 74, 76, 78. Hõbemedal kuulus sel korral klubikaaslasele Annika Koitmaale, kes jäi Liisist maha kuue löögiga. Koitmaa mänguringid olid 79, 80 ja 75. Pronks rändab seekord Saaremaale, kuna tiitlikaitsja Karola Soe sai kirja seekord 79, 83 ja 75.

 

 

 

.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.