main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tiidrek Nurme. Erakogu

Tiidrek Nurme. Erakogu

Tiidrek Nurme jooksis maakonna rekordi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
06.06.2021
08:32

Laupäeval Birminghamis toimunud Euroopa 10 000 meetri jooksu karikavõistlustel jooksis Tiidrek Nurme uueks maakonna rekordiks aja 28.37,85, millega saavutas Euroopa karikavõistluste B jooksus kolmanda koha. Varasem rekord paranes 22 sekundiga.

„Jooks kulges algusest peale minule sobivas tempos, ehk siis kilomeetreid läbiti 2.51 ga,“ vahendas Tiidrek Nurme, kes sai heas grupis joosta kuni 7 kilomeetrit, siis toimus oluline muudatus – suurem osa grupist lagunes ning üks itaallane jooksis eest ära.

„Seepeale hakkasin üksinda teda püüdma. Küllalti valus oli, sest tempo oli soliidne ning väsimus andis ka juba tunda. Kahjuks seda meest minus ei olnud, et oleksin viimastel ringidel suutnud tempot tõsta. Itaallane jäi ette ning viimasel sirgel mõõdus minust varem maha jäänud islandlane.“

Suures plaanis on Tiidrek Nurme oma etteastega rahul, sest joosta suurepärane aeg kõrval alal enne olümpiamaratoni annab kinnitust, et ta on ettevalmistusega õigel teel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.