main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kert Kilumets tõi saarlastele ainsa võidu. Alver Kivi

Kert Kilumets tõi saarlastele ainsa võidu. Alver Kivi

Tennisistidel jäi E-liigas tiitel kaitsmata

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
04.08.2020
09:13

Kadioru tennisekeskuses mängitud klubide karikavõistluste E-liigas, mis tähistas meeskondlikus arvestuses ühtlasi Eesti parimat klubi loovutas Saaremaa TK viimaste aastate esikoha USTA-le.

TC Avatange alistas poolfinaalis veenvalt Saaremaa Tenniseklubi tulemusega 4:1. Kui esimese mängu Aleksandr Kvits kaotas küll Kert Kilumetsale 4:6 2:6, siis muudes üksikmängudes saatis TC Avantage’i edu. Oskar Lusti võitis Ron Torn 6:3 6:1, Christian Anderson oli parem Priit Sulustest 6:7(4) 6:2 6:4 ja Kristjan Piilmann Rauno Gullist 6:2 6:3. Kuna paarismäng ei otsustanud enam midagi, said Kvits/Lusti loobumisvõidu.

Kolmanda koha mängus sai Saaremaa omakorda  5:0 võidu Tähtvere käest.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.