main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Märten Pajunurm ja Magnus Karofeld, kaks meeskonna tuge. Allan Mehik/soocernet

Märten Pajunurm ja Magnus Karofeld, kaks meeskonna tuge. Allan Mehik/soocernet

Täpsed karistuslöögid kandsid Kuressaare võidule

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
31.03.2019
18:32

Kuigi FC Kuressaare jäi Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium liiga kohtumises võõrsil Viljandi JK Tuleviku vastu 0:1 kaotusseisu suudeti teisel poolajal tuua mängu pööre ja tänu täpsetele karistuslöökidele ka 2:1 võita.

“Teenisime väärtuslikud punktid ja tulime kaotusseisust välja,” märkis peatreener Jan Važinski. “Meeskond näitas sisu ja see on jalgpallis tähtis. Muidugi on suurepärane, kui on  olemas mängijad, kes oskavad suurepäraselt karistuslööke realiseerida.” 

Viljandi kunstmurustaadionil mängitud kohtumises viis Kaimar Saag Tuleviku 13. minutil 1:0 juhtima, kui ennetas värava ette saadetud palli mängimisel Elari Valmast ja suunas mänguvahendi Magnus Karofeldist mõõda värava alanurka.

“Saag tegi hea soorituse, tal oli hea ajastus ja oli ka õnne,” tõdes Jan Važinski. “Ma siin kellegi eksimuse arvele seda väravat ei paneks. Esimesel poolajal ei tulnud meil mitte midagi välja, kiirustasime liialt ja rünnakul oli mõtteid vähe.”

Kohtumise teine poolaeg kuulus, aga Kuressaarele. Algul realiseeris 55. minutil karistuslöögi Märten Pajunurm. Seejärel sai Alex Roosalu punase kaardi ja võõrustajad jäid vähemusse. Trahvikasti äärel teenitud karistuslöögi lõi külmavereliselt väravasse Sander Laht. “Vaheajal tegime parandusi ja korrektiive, rünnakul olime kannatlikud ja tuli loovust, mille tulemusena saime rohkem teravust” selgitas peatreener tehtud muutusi.

Tänavu on FC Kuressaare kolme mänguga lasknud endale lüüa seni vaid kaks väravat. “Ka täna oli reaalne taga null hoida,” leidis Jan Važinski. “Samas on mängud näidanud, et taga on kord majas ja mängitakse distsipliiniga. See on hea näitaja ja lisab kindlasti enesekindlust.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.