main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Libedal rajal. Hyundai Motorsport

Libedal rajal. Hyundai Motorsport

Ott Tänak näeb Belgia teeoludes võimalust

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.10.2020
08:08

20.-22. novembrile on kavandatud autoralli maailmameistrivõistluste etapp Belgias Ypres, kus sügisesed teeolud võivad hakata kaarte segama ja maailmameister Ott Tänak näeb selles oma võimalust.

„Kindlasti pole meil midagi kaotada,“ ütles Ott Tänak DirtFishile. „Ypres’i tingimused annavad äkki võimaluse riskeerida ja sel juhul peame seda ära kasutama. Meistrivõistluste üldseisu arvestades on kindlasti hea, et meil on veel kaks rallit, seepärast olin rahul, kui Monza aasta lõppu lisandus.“

Maailmameistrivõistluste arvestuses on Toyota sõitjatel Elfyn Evansil 111 ja Sebastien Ogieril 97 ning Hyundai meestel Thierry Neuville’l 87 ja Ott Tänakul 83 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.