main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuigi on raske, püsib Mihkel Räim konkurentsis. Israel Satrt-Up Nation

Kuigi on raske, püsib Mihkel Räim konkurentsis. Israel Satrt-Up Nation

Mihkel Räim võitleb Hispaanias tõusudega

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.10.2020
21:14

Hispaania velotuuri seitsmenda 159,7 km etapi võitis kanadalane Michael Woods. Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim lõpetas 149. kohal kaotades võitjale pea 17 minutiga.

„Peale puhkepäeva olid kõik oma akud täis laadinud ja pidu võis edasi minna,“ vahendas Mihkel Räim. „Kõik tegelikult arvasid ja lootsid, et jooksikud saavad suhteliselt kergelt eest ära ja väga raske päev ei tule, reaalsus oli teine.“

Grupp sai minema vahetult enne esimest tõusu. Seal rünnati omakorda veel ja Mihkel Räimel läks raskeks. „Õnneks sain kuidagi rütmi sisse ja olin võimeline laskumisel väikse grupiga liituma, kellega saime uuesti pundi kätte. Siis tõin poistele natuke süüa ja juua ning 130 km hakkas sama tõus uuesti. Seal võtsid juba paljud käigu välja ja “veeresime” finišisse,“ rääkis rattur.

Kolmapäeval ootab ees raske katsumus, sest Logrono – Alto de Moncalvillo etapp kulmineerub esimese kategooria tõusuga. „Homme on finiš tõusu otsas ja üritan olla kasulik meeskonnale. Tundub, et see tuur on tõesti nii, et iga päev võib olla viimane ehk siis armu ei anta!,“ tõdes Mihkel Räim.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.