main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak tööpostil. Hyundai Motorsport

Ott Tänak tööpostil. Hyundai Motorsport

Tänak ja Järveoja tegid hooaja parima etteaste

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
11.01.2021
16:48

WRC-sarja kodulehel toimunud küsitluse põhjal tegid 2020. aasta hooajal parima etteaste Huyndai mehed Ott Tänak ja Martin Järveoja.

Valimisel said eestlased rohkem kui 45% häältest, neile järgnesid Elfyn Evnas, Craig Breen ja Sebastien Ogier. Ott Tänak – Martin Järveoja said tiitli imelise tagasituleku eest, kui kuu aega pärast hirmsat väljasõitu Monte Carlos sõideti end Rootsi rallil teiseks.

Auhinna võitu kommenteerides ütles Ott Tänak wrc.com-le: „Kokkuvõttes ei jäänud ma hooajaga rahule, kuid uus aasta on käes ja me oleme valmis tegema paremaid tulemusi. Loodetavasti saame ralliradade ääres näha ka fänne.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.