main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Palliga Mairo Miil. Alver Kivi

Palliga Mairo Miil. Alver Kivi

Tammeka käis FC Kuressaarele üle jõu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2018
22:58

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Premium liiga kohtumises tunnistas FC Kuressaare koduväljakul Tartu JK Tammeka 4:0 paremust.

“Tammekal toimis väga hästi pressing ja sellega nad meid ära surusid,” tõdes FC Kuressaare peatreener Jan Važinski. “Kõige suurem probleem oli meie jaoks üleminek rünnakult kaitsesse. Igakord, kui me kaotasime palli olid nad väga teravad ja meie haavatavad. Meil õnnestus ka mitu korda pressing, kuid nemad olid pallikaotuseks valmis.”

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises otsustas Tammeka mängu saatuse esimese 24 minutiga, kui Tristan Koskor lõi 12., 14. ja 24. minutil kolm väravat. Lõppseisu 4:0 vormistas ta kohtumise 72. minutil.

“Väravad olid kiired,” märkis Jan Važinski. “Kahte palli kolmest ei saa kommenteerida, niimoodi lihtsalt ei saa eksida. Kui saab midagi positiivset välja tuua, siis teise poolaja esimesed 20 minutit oli meie pallita ja palliga pressing korras, pärast seda olid nemad igal pool kiiremad ja meie jälle passiivsed.”

Saarlased kaotasid väljakul enamuse kahevõitlusi, hädas oldi kaitsetegevusega vasakul äärel ja liiga palju lasti tartlastel sööta keskväljal kaitseliini vahele. ”

“Kui nemad palli kaotasid võitles mängija selle kohe tagasi või tegi vea,” selgitas Jan Važinski. “Meil näitas sellist mängu ainult Sander Seeman. Kui ta on võitluses, siis on kaks varianti kas ta võidab palli või tuleb viga.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.