Kevin Saar aitas Pärnu veerandfinaalis võidule

Kategooriad: Võrkpall
31.03.2018
09:11

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeriat alustasid Pärnu VK ja TTÜ. Kodusaalis mänginud Pärnu andis mitmele põhimehele pärast eelmisel nädalavahetusel peetud Credit24 Meistriliiga finaalturniiri puhkust, ent võttis sellele vaatamata veenva 3:1 (25:18, 25:18, 24:26, 25:12) võidu, vahendab volley.

Pärnu poolel ei teinud täna põhimeestest kaasa sidemängija Markkus Keel, temporündaja Harri Palmar ja nurgaründaja Taavet Leppik, ent nende asemel said vajalikke mänguminuteid ka noored mehed. Kevin Saar tõi võitjatele 11 ja Ragnar Kalde kaotajatele 3 punkti.

Pärnu ja TTÜ järgmine kohtumine peetakse 1. aprillil kell 16.00 Tallinnas, Lilleküla Gümnaasiumis ja kolmas mäng vajadusel 2. aprillil kell 19.00 Pärnus.

Kaks poolfinalisti on tänaseks aga juba selgunud: Saaremaa VK teenis poolfinaalikoha põhiturniiri võidu eest, Bigbank Tartu alistas kahel korral oma veerandfinaali vastase Järvamaa ja tagas samuti koha poolfinaalis.

Bigbank läheb poolfinaalis kokku Pärnu ja TTÜ paari võitjaga. Saaremaa vastane tuleb paarist Selver Tallinn – Rakvere VK. Selle paari avamängu võitis kolmapäeval 3:0 (25:20, 25:23, 25:17) Selver.