main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Suvevolle esimene etapp tõi Kuressaare randa palju volletajaid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.06.2020
08:27

Teisipäeval toimus Kuressaare Titerannas Suvevolle I etapp, kus supper ilus ilm ning koroonast tingitud pikk eemalolek võistlusmelust oli kohale meelitanud ootamatult palju vollemängijaid, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Mehi oli võistlusväljakule kokku tulnud 23, kellest moodustati viis 4-liikmelist ja üks 3-liikmeline võistkond, kes omakorda jaotati kahte alagruppi. Esikoha punktid said Robin Alba, Kardo Liitmäe ja Marko Mägi.

Naisi oli rannas kokku mängimas 18, kes jagunesid täpselt kuude 3-liikmelisse naiskonda ja ka naised mängisid kahes erinevas alagrupis. Esikoha  punktid said Andra Vabar, Kristel Sild ja Kristi Põld.

Alagrupimängudes mängiti ainult 1 geim 21 punktini (äkk-surma lõppvaatusega), seejärel läksid alagrupi võitjad kokku teise alagrupi II kohaga, alagruppide kolmandad ja neljandad kohad mängisid omavahel läbi, selgitades niimoodi paremusjärjestuse. Poolfinaalid ning kohamängud mängiti 15 punkti ning 2 geimivõiduni.

Tasavägistes mängudes selgitati õhtu lõpuks I etapi võitjad, kusjuures naiste esikolmiku selgitamiseks oli vaja mõlemas mängus 3 geimi. Meestel oli nii esikoha kui ka 3. koha selgitamiseks vaja 2 geimi, kuid mõlemad poolfinaalid lõppesid tulemusega 2:1. See näitab vaid seda, et tänase etapi kõik võistkonnad olid küllaltki võrdsed, mis tegi kogu võistluse väga nauditavaks.

Täname kõiki mängijaid, kes ennast rannaliival proovile panid, ja otseloomulikult ka võistluse sponsoreid Nivea, VikingLine’i ning OÜ-d Solam, kes aitasid katta tänase auhinnalaua.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.