main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Suvevolle avalöök antakse Kuressaares 2. juunil

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.05.2020
08:30

Suvine rannavõrkpalli hooaeg on aina suuremat hoogu sisse saamas ja juuni alguses antakse avalöök ka traditsioonilisele Suvevollele, kus eelmisel aastal osales üle 1200 mängija. Suvevolle raames toimuvad üle Eesti 17 erinevas võistluspaigas rannavõrkpalli teisipäevakud. Esimene etapp peetakse 2. juunil algusega kell 18 Kuressaare rannas.

Tänu Nivea, VikingLine´i ja TartuMilli toetusele teoks saavad Suvevolle etapid toimuvad juunis ja juulis igal teisipäeval (v.a 23.06) algusega 18 ja seda olenemata ilmast. Eelregistreerida saab aadressil volley.ee/suvevolle võistluspäeval kuni 12:00ni, mängupaigas saab ennast kirja panna 17:45ni. Eelregistreerunutele on osalustasu 4 eurot, võistluspaigas 5 eurot.

Juba eelmisest aastast tuttavad 17 võistluspaika on Tallinn (Pirita), Paide, Tartu (AleCoq Spordimaja kõrval asuv Rannakeskus), Võru, Jõhvi, Kohila, Hiiumaa (ringi rändav), Põltsamaa, Kääriku, Kloogaranna, Taebla (Lääne-Nigula vallamaja platsid – Tallinna mnt. 6), Põlva, Pärnu (Aloha Surfiklubi), Rakvere, Tõrva (ainult neli esimest etappi), Kuressaare ja Viljandi.

Võistkonnad moodustatakse igal turniiril kohapeal vastavalt reitingutabelile ja lähtuvalt osalejate arvust on need kolme- või neljaliikmelised. Mängitakse saalivõrkpalli reeglite järgi.

Sel hooajal pööratakse erilist tähelepanu hügieenile. Haigusetunnustega inimesi mängima ei lubata. Maksimaalselt võib ühel etapil osaleda kuni 100 inimest (koos korraldajatega) ning pealtvaatajad ei ole lubatud.

Kõigi vähemalt 4 etapil osalenute vahel loositakse välja uhke peaauhind!

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.