main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolm paremat paari. volley.ee

Kolm paremat paari. volley.ee

Kadi Kalm alustas rannavolle karikasarja teise kohaga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.05.2020
14:20

Naiste avaetapile tuli Rannakeskusesse mängima koguni 15 paari, mis on Nõo Lihavürsti naiste senise turniiride ajaloo osalusrekord. Võistkonnad loositi kahe miinuse tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi, vahendab volley.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Eesti koondislased Ingrid Kiisk ja Kristiine Miilen ning eelmise aasta Tartu meistrid Liina Kais ja Kadi Kalm. Läbi miinusringi jõudsid poolfinaali Annabel Huik ja Kaidi Kattai ning Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kadri Leiten ja Kristi Vink ning väga palju kolmegeimilisi lahinguid pidanud Anu Tsirel ja Krista Kotselainen.

Poolfinaalidest edenesid finaali Kiisk-Miilen ja Kais-Kalm, õhtupimeduses peetud finaalis olid paremad Kiisk-Miilen. Kuna Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk olid kimpus väikeste tervislike probleemidega, siis said kolmanda koha ilma pronksimänguta Annabel Huik ja Kaidi Kattai.

SportID poolt igale NÕO Lihavürsti etapile välja pandud 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Kristiina Kopli.

Naiste rannavolle 1. etapi lõppjärjestus:

  1. Ingrid Kiisk ja Kristiine Miilen
  2. Liina Kais ja Kadi Kalm
  3. Annabel Huik ja Kaidi Kattai
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.