main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. MTÜ Saaremaa Korvpall

Mäng käib. MTÜ Saaremaa Korvpall

Suure Töllu rändkarikas läks Pärnu KK ja Orissaare Sport võistkondadele

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.05.2018
17:19

5.-6. mail peeti Kuressaare spordikeskuses II noorte korvpalliturniiri Suure Töllu CUP 2018. Teistkorda toimunud turniiri korraldasid Saaremaa spordikool koostöös MTÜ Saaremaa Korvpalliga.

Seekordsel turniiril osalesid U12 vanusesarjas SK RIM(tiitlikaitsja), BC Kalev/Saaremaa Spordikool, Orissaare Sport, Kuldre Kool/Valga KK, Pärnu KK ja Märjamaa KK.

U12 vanusesarja võitis ning rändkarika viis koju Orissaare Sport (treeneri Andre Kuntsel), kes alistas tasavägises finaalis Kuldre Kooli. Pärnu KK saavutas 3. ja BC Kalev/Saaremaa Spordikool 4. koha. 5 – 6 koha mängus alistas SK RIM Märjamaa KK ning lõpetas see aasta 5. kohaga.

U10 vanusesarjas osalesid Pärnu KK, SK Rim, BC Kalev/Saaremaa Spordikool, Orissaare Sport ja KK Karud võistkonnad. Võistkonnad mängisid omavahel läbi ning rohkem võite suutis koguda KK Pärnu (treener Mait Käbin) noored SK Rim, KK Karud, Orissaare Sport ja BC Kalev/Saaremaa Spordikool võistkondade ees.

Turniiri peakorraldaja Siim Hiie sõnul jäid võistkonnad turniiri korralduspoolega väga rahule, sest paljud lapsed oli Saaremaal üldse esimest korda ning said igati positiivse hooaja lõpu teha. Täname toitlustuse ja majutuse eest Suure Töllu Puhkeküla, Vanalinna Kohvikut ning spordikooli töötajaid.

Kindlasti jätkame traditsioonilise turniiriga ka järgmisel aastal, et tuua korvpalli rohkem Saaremaale ning populariseerida ala veelgi.

Suure Töllu CUP 2018 ei oleks õnnestunud ilma Teie abita: Suure Töllu Puhkeküla, Eesti Kultruurkapital, Saaremaa Spordikool, Kuressaare linn, Spalding, Ballzy, Vanalinna kohvik,CRAMO, Tesman, Silveston, Saare Uluk, Elektrotherm, Klotoid, Metskond, Zukker, Kuressaare Ehitus, Saaremaa Lihatööstus, Javicar.

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.