main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk vasakul. Rhone Alpes Isere Tour´i Facebooki leht

Karl Patrick Lauk vasakul. Rhone Alpes Isere Tour´i Facebooki leht

Karl Patrick Lauk proffide sõidul teine

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.05.2018
17:19

Amatöörmeeskonna Team Pro Immo Nicolas Roux rattur Karl Patrick Lauk teenis pühapäeval proffide 2.2 kategooria mitmepäevasõidu 171,7 kilomeetri pikkusel viimasel etapil teise koha.

„Hea on taas ennast hästi tunda ja sisimas tuleb rahul olla, kuid siiski on teine koht teine koht ja tiba mõru mekk ikka,“ tunnistas Karl Patrick Lauk. „Alguses läks väga suur grupp ära mille maha magasin, aga piisavalt oli neid kellele olukord ei sobinud ja hakati usinalt vahet kahandama. Jupp jupi haaval toodi mehed tagasi ja lõpuringidel kasutasin ka oma tiimikaaslasi, et seda teha ja lõpus pundifiniš tuua.“

Velotuuri kokkuvõttes 70. koha saanud Laugu sõnul tegid tiimikaaslased väga head tööd, kuid viimasel kilomeetril oli ta siiski üksi ja tuli hakkama saada. Umbes 400 m enne lõppu jäädi natuke passima ja noor saarlane nägi, et vasak äär on kinni ja ise oli ta neljandal positsioonil. Iseenesest väga ideaalne koht ja nii kiikas rattur üle parema õla, et tagant tulijatest sammu võrra ees pool olla ja õigel ajal spurti alustada.

„Aga võitja pani kamikazet vasakult äärest kruusa ja muru pealt, mida ei osanud oodata ja ta sai sellega vastava edu, mida enam kinni ei jõudnud võtta kuna joon tuli enne vastu,“ selgitas Karl Patrick Lauk, lisades, et raske tuuri lõpus sellisel noodil lõpetada ja mitte halva enesetundega on hea näitaja.

„Tööd on veel omajagu teha ja näen sellega vaeva. Siiski on rattaspordis tihtipeale tähtis ainult võit, kuid mossitama ei jää, järgmine kord uuesti ja ehk siis paremini ja võitude lainel.“

 

 

Karl Patrick Lauk vasakul. Rhone Alpes Isere Tour´i Facebooki leht

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.