main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordikohvik ootab osalema

Kategooriad: Spordipealinn
Autor: Alver Kivi
24.02.2015
08:13

Kallis Spordisõber – tule Spordikohvikusse!

Eesti Liikuv Spordipealinn on rännanud 2015. aastal Saare maakonda. Nagu ikka, on meil kombeks olnud aasta esimeses pooles üks spordirahva arutelupäev maha pidada – oleme teinud nii Spordikorralduse Inspiratsioonipäevi (2013. aastal Narvas ja 2014. aastal Valgas) kui ka spordikohvikuid. Spordikohvikud on seni aset leidnud Tallinnas – oma mõtteid ja näpunäiteid on spordirahvaga jaganud näiteks Evelin Talts, Indrek Kelk, Erki Nool, Jaak Mae jt.

Kutsume Sind ja Sinu spordisõpru 6. märtsil Kuressaares toimuvasse SUURDE SPORDIKOHVIKUSSE! Spordikohvik toimub kl 18:00-21:00 Rüütli SPA Hotellis, Pargi 12, Kuressaare.

Sedapuhku on meil külas spordielu ühe ja teise kandi pealt näinud ning mõjutanud inspireerivad külalised Marko Kaljuveer, Harry Lemberg, Evelyn Sepp, Simmo Kikkas, Madis Kallas jt.

Kohvikust leiab sõltutumata spordialast omale tarkuseteri ja innustust nii tõsine spordigurmaan kui ka algaja tervisesportlane. Lisaks veel hea muusika ja seltskond, tulised spordidebatid jpm.

Spordikohvik on kõigile TASUTA! Kohapeal saate endale osta meelepäraseid jooke, suupisteid ja toite.

REGISTREERI end Facebookis

Spordikohvik toimub Spordipealinn egiidi all Spaaremaa WELLFEST – hea elu festival raames. Saarele tasub tulla juba ainuüksi seetõttu, et festival raames leiab tol nädalavahetusel aset veel palju teisi põnevaid ettevõtmisi: hea elu mess, talvine rannapidu veekeskuses Beach Jam, kontserdid, naistepäeva brunch jpm.

Rüütli SPA pakub seminaril osalejatele erihinda 35 EUR tuba (kahene/ühene). Märksõna: SPORDIKOHVIK.

Tule ise ja võta sõbrad inspireerivasse spordikohvikusse kaasa!

Ott Pärna

Spordipealinna eestvedaja

spordipealinn.ee

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.