main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Artur Djatskov rünnakul. Alver Kivi

Artur Djatskov rünnakul. Alver Kivi

FC Torgu võitis saaliliiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.02.2015
13:47

Kaabeltau- Saaremaa saalijalgpalli liiga 2014/15 võitis FC Torgu, FC Taritu ja FC Salme ees.

FC Torgu eestvedaja Mart Undrest ütles, et nagu väljas, nii on olnud ka saaliliigas meeskonna eesmärk võit ja see on nüüd esimene kord, kui ollakse ka saalis sihini jõudnud.

„Võidu tõi ühtlane koosseis,“ tunnistas Mart Undrest. „Artur Djatskov, Stenver Matt, Janek Meet ja Marion Toompuu. Aga kui põhituumik on koos, siis on võimalik kõigiga mängida. Ülekaal polnud suur, sest meil õnnestu sel aastal paar tasavägist mängu võita. Ainus kaotus 1:4 tuli viimases mängus FC Taritule.“

Turniiritabel: 1. FC Torgu 19, 2. FC Taritu 15, 3. Salme SK 9, 4. FC Smuuli 7, 5. Kaarma SK 3 punkti.

Mart Undrest ütles, et lõplik punktitabel ja mängude skoorid ei peegelda kogu seisu, sest tema hinnangul ei ole varem nii tasavägist turniiri olnud, kui sel aastal.

„Saime paaris mängus alles lõpuminutitel võidud ja üks viik tuli sisuliselt kaotusseisust,“ selgitas ta. „Kõik mängud näitasid, et tase on läinud ühtlasemaks ja oli väga huvitav turniir.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.