main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kolm paremat. Erakogu

Kolm paremat. Erakogu

Steven Kalf võttis Martiniquel esimese võidu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.01.2020
16:01

Alanud hooajal uues klubis Team Crédit Mutuel-Garage Premier-Fewoss sõitev jalgrattur Steven Kalf avas Martinique saarel pühapäeval oma tänavuse võiduarve, kui edestas grupifiniši sprindis Emile Demazy (CV) ja Kylian Algiersi (Jc231).

Võistlus on kahe etapiline Challenge Du Comite Regional Cycliste De Martinique ja etapi nimi oli GP Roland Berland. Võistlusmaa pikkus oli 105 km ja sõideti 10 km ringil. Steven Kalf sai päris sõidu alguses kümne mehega minema, kus siis igal ringil mehi vähemaks jäi. Kolm ringi enne lõppu ründas ta ühel tõusul ja ette jäi Koos Kalfiga viis meest.

“Sõitsime paar ringi korralikult, kuid viimasel ringil jäädi 5 km enne lõppu passima ja keegi tööd väga teha ei tahtnud,” rääkis Steven Kalf, kes proovis mõnel nukil rünnata, aga ära ei saanud.

1-2 km enne lõppu oli paar rünnakut, kus Steven Kalf sai meestele kohe saba peale ja lõpus ootas enne finišit, et ise korralikult panema hakata, kuna oli kavala profiiliga lõpp. “Suutsin ikkagi võidu ära võtta napikalt ratast ette lükates,” märkis ta.

“Sõit annab järgmisteks võidusõituteks enesekindlust juurde, et olen võimeline võidu peale sõitma. Kuid kindlasti ei saa järgmised sõidud kerged olema kuna nüüd on mul märk seljas.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.