main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Steven Kalf koos Martin Laasiga. Erakogu

Steven Kalf koos Martin Laasiga. Erakogu

Steven Kalf sõlmis aastase profilepingu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
14.12.2018
18:52

Mullu Prantsusmaa amatöörklubis ASPTT Nancy sõitnud jalgrattur Steven Kalf sõlmis koos Martin Laasiga ühe aasta pikkuse lepingu USA kontinentaal profitiimiga Team Illuminate.

“Ega mul valikuid väga ei olnud,” tunnistas Steven Kalf. “Peamine oli saada Team Illuminati, sest Prantsusmaal ma jätkata ei soovinud ja tahtsin saada kontinentaal tiimi. Team Iluminati juurde sain tänu Martin Laasile, kes sõitis selles klubis  see aasta.”

Kuna Steven Kalf kukkus sügisel Tartu rattamaratonil ja vigastas kätt, siis see luhtas tema võimalused minna sõitma Team Illuminati stažöörina Rumeenia  ja Kashastani sõite. Kalfi sõnul oli siis kipsis olles ja paranedes ikka väga raske olukord. “Lootsin ainult kontinentaal klubi peale ning õnneks mul vedas ja sain tiimi,” lausus noor rattur.

Steven Kalfi sõnul on tema eesmärk järgmise hooaja algul kohaneda kõrgema taseme võistlustega ja aidata võimalikult palju Martin Laasi lahtivedamistel. Muidugi soovib ta ka ise teha tulemust, aga algul tuleb oma koht ülesse leida. Ka Eesti meistrivõistlustel tahaks ta end pildile sõita.

Klubiga saab Steven Kalf esimest korda kokku jaanuaris, kui koos Martin Laasiga sõidetakse Kolumbiasse treenima.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.