main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mart Toom rünnakul. Alver Kivi

Mart Toom rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa tunnistas liidri paremust

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.12.2018
15:12

Kuressaare spordihoones mängitud Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas Saaremaa liidrile Tallinna Ülikoolile 1:3.

Kui võõrustajad kaotasid kaks esimest geimi 23:25 ja 22:25, siis kolmas võideti 25:20. Paraku jäädi neljanda algul kiirelt 0:9 kaotusseisu, sealt enam välja ei tuldud ning geim külalistele 25:15.

“Vastane servis väga hästi ja me ei saanud neid kätte,” tõi treener Asko Esna välja neljanda geimi kehva alguse põhjuse. “Kolmanda lõpus oli juba päris ilus ja tundus, et hakkab tulema, aga vastane sai hoo sisse. Alustasime mängu ka hästi, kui saime oma serviga nad võrgust kaugele ja nad ise eksisid serviga. Kui nad hakkasid servi platsi peale lööma, siis meie jäime ise oma rünnakuga hätta, TLÜ hakkas järgi tulema, mõni blokk siia ja sinna ning nii ta läks.”

Samas oli täna meistriliiga meeskonnast abiks Mart Toom ning Taavi Prei. “Me oleme sel aastal väga huvitavate koosseisudega mänginud, vahel nii, et mehed kes pole palju mängida saanud on rohkem platsil. Proovime hakkama saada nendega kes on.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.