main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sport Saaremaa valla koalitsioonilepingus

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
28.10.2017
10:18

Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti Reformierakond ja Eesti Keskerakond kinnitavad üheskoos ja üksmeeles oma tahet ja valmisolekut võtta endale 15. oktoobril 2017. aastal valitud Saaremaa valla volikogu tööperioodiks vastutus Saaremaa vallahea käekäigu, jätkusuutliku arengu ja tuleviku eest.

Osapooli kannustab soov muuta Saaremaa haldusreformi järel terviklikuks harmooniliselt toimivaks omavalitsuseks, mis on Läänemere regioonis tuntud elukeskkonna kvaliteedi, tänapäevaste õppimisvõimaluste ja edasiviivate ideede poolest nii ettevõtluses, kultuuris kui ka sotsiaalvaldkonnas. Selle eesmärgi saavutamiseks sõlmivad Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Eesti Reformierakond ja Eesti Keskerakond koalitsiooni, milles kõik osapooled annavad oma panuse seatud eesmärkide saavutamiseks.

Koalitsiooni tegevuskava aluseks on kõikide käesoleva lepingu osapoolte vahel kooskõlastatud programmilised seisukohad, milles on arvestatud 1. detsembril 2016. aastal alla kirjutatud Saaremaa omavalitsuste ühinemislepinguga.

SPORT JA VABA AEG

6.1. Kujundame eraspordiklubide ja huvihariduse rahastamiseksühtsed mudelid ja vastavad korrad.

6.2. Tõstame eraspordiklubide toetust.

6.3. Jätkame piirkondade vaheliste spordivõistluste ja -mängude korraldamist.

6.4. Tagame traditsioonilistele spordiüritustele valla eelarvest kindla toetuse.

6.5. Arendame olemasolevaid tervisespordirajatisi ja rajame uusi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.