main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak Walesi teedel. @world

Ott Tänak Walesi teedel. @world

Ott Tänak Walesis teine

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
28.10.2017
09:03

Autoralli MM-sarja eelviimasel etapil Walesis on avapäeva järel liider kodupubliku ees sõitev britt Elfyn Evans, kelle edu Ott Tänaku ees on juba 24,6 sekundiga. Kolmas on prantslane Sebastien Ogier, kes kaotab meie mehele vaid 2,2 sekundiga. Kõik sõidavad M-Sporti Ford Fiestal.

See ei olnud meie jaoks halb päev,” märkis Ott Tänak. “Päike paistis ja see on vist minu jaoks esimene kord siin, kui sai sõita ilma uduta. Võitlus Elfyni seljataga jätkub ning me peame ootama ja vaatama, mis me suudame teha.”

Ott Tänaku sõnul on laupäeval hoopis teistsugused katsed, kuid samas ka nauditavad. “Ma olen kindel, et tuleb järgmine põnev päev, kuid saab olema keeruline sõita sisse suuri ajavahesid, aga me jätkame võitlust ja surumist nagu alati,” lausus rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.