main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordiosakonna juhatajaks sai Mihkel Tamm

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
22.04.2018
06:25

Saaremaa vallavalitsuse kultuuri- ja spordiosakonna juhatajaks valiti 16 kandidaadi hulgast Mihkel Tamm, kes on viimased kaks aastat töötanud üritusturundusagentuuris Royal Experience peaprodutsendina, tagades erinevate ürituste korraldamise ideelahenduse väljatöötamisest elluviimiseni.

Lisaks on ta spordiklubi 7AM juhatuse liige ja treener. Tallinnast pärit Tamm on õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust ja suhtekorraldust ning Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledžis ehitiste restaureerimist.

Enne praegust töökohta töötas Mihkel Tamm turunduskommunikatsiooni agentuuris Event Masters, korraldades korporatiivklientide üritusi, mis eeldas ka ürituste eelarve koostamist, allhankijatega suhtlemist, uute kliendisuhete loomist jm.

Abivallavanem Helle Kahm selgitas, et konkursikomisjoni otsus oli ühehäälne. „Mihkel Tammel on väga head isiku- ja juhiomadused, lisaks nooruslik entusiasm. Toetame teda selles ametis ning olen kindel, et Saaremaa kultuur ja sport on võitnud võimeka juhi,“ märkis Kahm.

Mihkel Tamm asub kultuuri- ja spordiosakonna juhataja ametisse mai alguses. Osakonna senine juhataja Margit Kõrvits töötab alates 12. märtsist MTÜ Visit Saaremaa tegevjuhina.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.