main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Treener Reivo Vinter oma võiduka võistkonnaga. Erakogu

Treener Reivo Vinter oma võiduka võistkonnaga. Erakogu

Spordiliit Jõud valis parimaid

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
02.12.2019
17:56

Saaremaa Spordiliit juhatus ja Eestimaa Spordiliit Jõud valisid Aasta tegijad 2019.

Aasta noortreener Saare maakonnas – Reivo Vinter

FC Kuressaare jalgpallitreener Reivo Vinter on 2008 poiste, U-15 tüdrukute treener, huviringide ja maakoolide treener. Reivo on FC Kuressaare tüdrukute grupi juures väga suurt tööd teinud. Ta on suutnud väga väikesest tüdrukute grupist koostada suure jalgpallivõistkonna, millega tuli 2019. aastal Eesti meistrivõistlustel tüdrukute U-15 vanuseklassis Eesti meistriks! Sama võistkond võitis rahvusvahelise turniiri Summer Cup 2019 ning 15. Eestimaa suvemängudelt tuldi koju esikohaga. Reivo pädevust treenerina näitab mitmete tema juhendatavate kuulumine noortekoondistesse. Oma treeneritöö kõrvalt töötab ta ka õpetajana ja huviringi juhina väikeses Mustjala Lasteaed- Põhikoolis.

Reivo on kõikides enda tegemistes usaldusväärne, kohusetundlik ja alati abivalmis Sõber!

Aasta tegija kohaliku spordielu edendaja kategoorias – Andla Rüütel

Andla on naine, keda jagub kõikjale. Tema juhtida on Orissaare Spordihoone ja MTÜ Orissaare Sport, kus tegeletakse korvpalli, kergejõustiku, sulgpalli, võrkpalli, võimlemise ning kulturismi ja finessiga. Klubi hoiab aktiivselt töös ka Orissaare Gümnaasiumi spordiringe.

Läbi tema kirjutatud projektide toimub aastas erinevaid koolitusi ning väljasõite. Organiseerib Muhu- ja Saaremaa lasteaedade spordipäeva, erinevaid lastelaagreid ning veel mitmeid Ida- Saaremaa spordiüritusi.

2018 aastal sai Andla eestvedamisel avatud Orissaare Terviserada, mis koosneb kolmest erineva distantsiga rajast (2,70 km, 2,30 km ha 0,6 km).

Andla on rõõmsameelne, alati abivalmis ja annab oma igapäevase pühendanud tööga suure panuse kohalikku sporti.

Aasta piirkondlik spordisündmus – Pööripäevajooks

Pööripäevajooksud toimuvad Kuressaare lähedal Loode tammikus. Pööripäevajookse on seal korraldatud nüüd juba 38 aastat. Aastas toimub neli võistlust: Jooks Kevadesse, Jooks Suvesse, Jooks Sügisesse ja Jooks Talve. On toimunud 152 pööripäevajooksu ühel ja samal rajal, mis on aastas osavõtjate arvuks toonud üle 500 jooksusõbra.

Jooksuraja pikkus on 2,5km ja 5km, seega on osavõtjad lastest kuni eakateni.

Ülipika traditsiooniga järjepidevalt toimunud pööripäevajooksude eestvedaja ja korraldaja on Tõnu Vaher ja Helen Jürjo MTÜ Saaremaa Kolme Päeva Jooks.

Eestimaa Spordiliit Jõud Aasta tegijate tunnustamine toimub laupäeval 14. detsembril Elva Kultuurikeskuses.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.