main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ivar Truu käiku mõtlemas. Alver Kivi

Ivar Truu käiku mõtlemas. Alver Kivi

Kabetajad mängisid kiirturniiri

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
02.12.2019
13:47

Kui kabehooaja esimene kiirturniir  jäi osavõtu poolest alamõõduliseks, siis teine neljapäeva õhtul oli tunduvalt osavõturohkem. Meie kabetajatele pakkusid konkurentsi Järvamaa kogenud meistrikandidaadid Jüri Siim ning Priit Jürjo.

Viimaseks topeltvooruks tekkis harvaesinev olukord, kui kõigil seitsmel kabetajal oli veel võimalik esikolmikusse jõuda. Siiski olid teistel eest ära Meelis Vaher 6,5 ning Ivar Truu 6 punktiga. Ivar võitis viimases voorus Kallast ning päriski 8 punktiga esikoha. Meelis aga kaotas 0:2 Heino Tammeaidile, kuid säilitas 6,5 punktiga siiski teise koha.

Tammeaid tõusis kolmandaks, kuna edestas temaga võrdselt 6 punkti kogunud Jaan Truud tänu suuremale matšivõitude varvule. Vaid pool punkti vähem kogusid mõlemad Järvamaa külalised.

Võtsime vastu Nõmme kabeklubi vedaja Heinar Jahu kutse osaleda äsjalõppenud nädalavahetusel 25. korda peetud rahvusvahelisel kabeturniiril Nõmme sügis. Viimati mängisime seal kolm aastat tagasi. Muutunud oli niipalju, et tollal alles algajate tasemel mänginud “kabejuntsudest” on saanud tõsiselt võetavad mängijad. Ka tüdrukutest-neidudest; loosi tahtel kohtus Jaan Truu neist kolmega ega võitnud ühtki.

Esikolmikus oli siiski vana kaardivägi: Guntars Licis (Läti) – 7 (9-st), Raivo Rist (Hiiumaa) – 6,5 ja Andrei Naprejenkov (Peterburi) – 6 punkti. Saarlased jäid tabeli keskele: 8. Jaan Truu – 5 (+2=6-1) ning 15. Ivar Truu 4,5 punkti ( +2=5-2). Osales 27 kabetajat.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.