main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noormeeste võistkond. Allan Mehik

Noormeeste võistkond. Allan Mehik

Spordikooli vollenoored karikavõistlustel

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
18.11.2019
13:27

Möödunud nädalavahetusel sai Kuressaare spordikeskuses näha U20 vanusegrupi poiste ja tüdrukute võrkpallilahinguid, kui Saaremaal viidi läbi EKV U20 poeglaste II finaalgrupi ning U20 tüdrukute III finaalgrupi mängud, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Kuressaarde oli mandrilt mängima tulnud 4 noormeeste võistkonda: SK Tats Kiili II, Neemeco Gerardos Toys/Kohila vald, Võru Spordikool ja Võrkpalliklubi Täht Tallinn.

Saaremaa noormeeste esimeseks vastaseks olid Neemeco Gerardos Toys/ Kohila vald võistkond, keda võideti 3:1. Päeva teises mängus tuli vastamisi minna Võru Spordikooli noormeestega, keda võideti tulemusega 3:0. Pühapäeval mängiti esmalt VK Täht Tallinnaga, kus loovutati üks geim, mängu lõpptulemus seega Saaremaale 3:1. Turniiri viimases mängus kohtusid Saaremaa SK ja SK Tats Kiili, kus Saaremaa suutis oma paremuse maksma panna, olleks Tatsi võistkonnast üle tulemusega 3:1.

Kokkuvõttes suutsid seega Saaremaa Spordikooli U20 poisid oma finaalgrupis kõiki vastaseid võita, mis andis neile II finaalgrupis 1 .koha ja üldkokkuvõttes 7. koha.

Treener Cristin Lepp: „Poisid olid tublid ja mängisid ilusat mängu. Eks vahepeal tuli ette momente, kus poisid lasid jalad liialt sirgeks, millega loovutati mõned geimid, aga õnneks suutsid nad sellest välja tulla ning mängud edukalt siiski lõpuni mängida.“

Võistkonnas mängisid: Egert Andrejev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Oskar Kivi, Robin Alba, Markkus Erin-Uussaar, Mart Vahter ja Tanel Raamat

Samal ajal toimus Kuressaare spordikeskuses ka U20 tüdrukute Eesti KV III finaalturniir, kus Saaremaa Spordikooli neidude U20 võistkond sai kirja 2 kaotust ja 2 võitu. Laupäev oli saarlannade jaoks võidukas, kui Selver Tallinn Audentest võideti tulemusega 3:2 ja Tartu SS Kalevit 3:1. Pühapäeval tuli paraku vastu võtta kaotused mõlemast mängust, SK Tähelt 0:3 ja Keila Võrkpallikoolilt 1:3.

Kokkuvõttes saavutasid Saaremaa SK U20 neidude võistkond III finaalis 3. koha, üldkokkuvõttes 14. koha.

Võistkonnas mängisid: Kätriin Põld, Carmen Electra Pirn, Annabel Metsalu, Mia Muru, Maike Kadaja, Karoli Mägi, Kaari Liis Pihel ja Merili Haak

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.