main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sven Issajev mänguhoos. Alver Kivi

Sven Issajev mänguhoos. Alver Kivi

Lauatennisistid esiliigas võidukad

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
18.11.2019
16:22

Pühapäeval toimus Pärnus järjekordne Eesti võistkondlike meistrivõistluste  teine osavõistlus lauatennises. Selles sarjas esindab Saaremaad meie esindusvõistkond SK Anto/Saaremaa.

Seekord mängiti kolme vastasega ja saavutati ka kolm võitu. Aseri Spordiklubi alistati 4:3, Taru SS Kalev 4:3 ja Pärnu Jaagupi LTK 1 tulemusega 4:1.

Pärast teist etappi on pool võistlusest läbi ja SK Anto/Saaremaa on jagamas 2.-3. kohta. Kokku 8 võistkonna hulgas. Turniiril esikoha saavutanud võistkond saab otse õiguse tõusta Eesti tugevaimasse kõrgliigasse, teise ja kolmanda koha võistkonnad peavad seda tegema läbi üleminekumängude. Saaremaa võistkonnas mängisid: Janek Saar, Sven Issajev, Taivo Esko, lisaks neile veel 1 mees Soomest ja 1 Tallinnast.

Kaks etappi on veel jäänud mängida ja seega kõik võimalused vähemalt üleminekuturniirile jõuda on meie võistkonnal olemas.

SK Anto

 

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.