main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kohe on mäng algamas. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kohe on mäng algamas. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli neiud mängisid Tallinnas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.01.2018
12:10

Saaremaa spordikooli U-18  tütarlapsed mängisid  Eesti Võrkpalli Föderatsiooni karikavõistluste III finaali 27.-28. jaanuaril Tallinnas Lilleküla gümnaasiumis.

Esimesel päeval olid meie vastasteks  Keila Võrkpallikool ja Selver/Audentese III võistkond.  Esimesel päeval tegi meie jaoks asja keeruliseks  see,  et meie kaks põhimängijat näitasid oma teadmisi Saaremaal  keemia olümpiaadil ja neid pidid asendama noored U-16  mängijad. Aga võime rõõmuga tõdeda, et nad olid vääriline vahetus meie põhimängijatele.

Esimese päeva lõpuks oli meil 2 võitu käes. Keila Võrkpallikooli võitsime tulemusega  3:2 ja Selver/ Audentes III tulemusega 3:0. Pühapäeva hommikul mängisime juba täies rivistuses. Esimeseks vastaseks oli Kohila Võrkpalliklubi/Vineer keda võitsime 3:0 ja teise mängu mängisime võõrustajate VK Täht võistkonnaga, keda me suutsime võita 3:1.

Tüdrukute treener Ene Kask: „Turniiriga jäin väga rahule. Kui eelnevad turniirid on meil raskusi olnud just võistkondliku mängu  mängimisega, siis seekord oli  väljakul juttu, üksteise abistamist jaotamist piisavalt.  Väga rahul võin olla pallinguga, millega tehti vastastele palju pahandust. Samas ise eksisime vähe.  Meie oma vastuvõtt oli hea ja kaitses suutsime hästi mängida.  Tahaksin just ära märkida esimese päeva sidemängijad Kaari Liis Pihelit ja Anete Antsaart, kes ei olnud ja võistkonnaga kokku harjutanud, kuid suutsid meie ründajatele häid tõsteid ette lükata. Tegelema peame veel rünnaku mitmekülgsemaks muutmisega, lihtsate pallide täpsema mängimisega ja kindlasti saab parandada ka  blokeerimist.”

Võistkonnas mängisid: Kätriin Põld, Carmen Electra Pirn, Liisa Õunpuu, Marie Puust, Karoli Mägi, Maike Kadaja, Kaari Liis Pihel,  Anete Antsaar, Sessely Järvalt ja Annabel Metsalu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.