main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Hindrek Pulk rünnakul. Alver Kivi

Hindrek Pulk rünnakul. Alver Kivi

Saaremaa sai kodus kohustusliku võidu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.01.2018
20:45

Balti liigas võitis koduplatsil esikoha eest võitlev Saaremaa VK punase laterna OC Limbaži/MSG 3:1.

Kuressaare spordihoones pea 600 pealtvaataja ees mängitud kohtumises võitsid võõrustajad avageimi kindlalt 25:18, kuid siis anti initsiatiiv seni vaid ühe võidu teeninud külalistele ja Limbaži võitis geimi 25:23. Järgmised võitsid Saaremaa mehed aga juba kindlalt 25:17 ja 25:17.

“Ei ütleks, et mäng oli raske, aga tegime ise endale elu keeruliseks, sest selliseid mänge peab oskama ka mängida,” ütles Saaremaa võrkpalliklubi peatreener Urmas Tali. “Kui sa lased jala rohkem sirgu kui lubatud, kui sa ennast õigel ajal kokku ei võta, siis ongi selline paras õppetund tulemas. Mängukogemusi on ka vaja. Mõni mees mõtleb, et siin ongi kõik väga ilus, kõik õnnestub kogu aeg ja ei ole hästi. Täna oli siiski parem, kui treening.”

Pühapäeval ootab meeskonda ees kohtumine samuti esikoha pärast võitleva Pärnu võrkpalliklubiga. Urmas Tali sõnul mehed Pärnuga mängule küll ei mõelnud ja eelseisvat kohtumist oma meeste seekordses kehvas suhtumises ei süüdista. “Täna alles kolmapäev,” lausus ta.

Samas vigastada ukrainalne Konstantin Ryabukha, kes väänas jalga. Mees ise ütles, et hullu pole midagi ja pühapäeval peaks ta olema mänguvalmis. “Meil oli vaja mäng ära mängida ja vaadata, et mingit jama ei juhtu ja nii nagu ma kartsin keegi ikka midagi külge saab ja nii läks,” märkis Urmas Tali.

“Kõik oli täpselt selliste mängude iseloom. Natuke lohakamalt tegutsedes läheb jalg, näpp või õlg. Need on sellised vastikud mängud aga on enda teha, kuidas sellest võimalikult väikeste kadudega välja tulla.”

Edukaim mängija oli Hindrek Pulk, kelle arvele kogunes 18 punkti. Tomaš Halanda lisas 16 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.