main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Rantanen kandis läbi hooaja rünnakuraskust. Alver Kivi

Siim Rantanen kandis läbi hooaja rünnakuraskust. Alver Kivi

Siim Rantanen: mängisime tõusude ja mõõnadega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.04.2020
09:02

Eesti Võrkpalliliit kinnitas, et seoses koroonaviiruse Eesti-sisese leviku laienemisega jäetakse siiski ära esiuliiga play-off’d ja kohamängud ning tulemused jagati välja põhiturniiri tulemuste põhjal. Saaremaa meeskonnale tähendas see seitsmendat kohta.

„Hooaeg kulges meil tõusude ja mõõnadega nagu meil tavaks,“ ütles meeskonna diagonaalründaja Siim Rantanen Saaremaa Võrkpalli Liidu kodulehel. „Positiivsena tooksin välja selle, et noorte näol on meil peale tulemas uusi tegijaid, samuti oli meie uus treener Raili Sepp väga tore ja tubli ning tegi minu arvates oma tööd väga suure hoolega. Suur tänu Railile, et suutis meid kannatada selle pooliku hooaja vältel!“

2019/2020 hooaja paremusjärjestus:

Tallinna Ülikool

BMF/Rakvere Võrkpalliklubi

Eesti Maaülikool

EstNor/Kiili

LotusTimber/Neemeco SK

Võru Võrkpalliklubi /Werro

Saaremaa

Liider/Rae vald

Tallinna Spordikool

Imsport Järvamaa

Audentese SG/Noortekoondis

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.