main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored korvpallipoisid. Orissaare Sport

Noored korvpallipoisid. Orissaare Sport

Selgusid parimad 5.-7. klassi korvpallurid

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
09.12.2018
20:17

Orissaare spordihoones selgitati välja Saare maakonna parimad korvpallurid 5.-7. klasside arvestuses.

Kahjuks oli võistlustele registreerunud vaid kolm võistkonda: Muhu PK, Valjala PK ja Orissaare Gümnaasium. Samas olid kõik tugevamad kohal ja jagasid omavahel ka medalid. Üsna kindla esikoha saavutas Orissaare Gümnaasium, kes mõlemad vastased seljatas. Hõbedased medalid riputati seekord Valjala poiste kaela, kes omavahelises mängus Muhu PK-st jagu said.

Võistkondade parimateks valiti seekord Orissaarest Margus Mägi, Valjalast Rasmus Olop ja Muhust Romet Noor. Kogu turniiri MVP oli Tormi-Joonatan Metsla. Loodetavasti on juba järgmisel aastal kohal oluliselt rohkem võistkondi. Võistlusväljund noortel peab olema, sest ainult treenides kaob huvi ja puudub reaalne ettekujutus oma võimetest.

Orissaare Sport

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.