main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Blokis. Alver Kivi

Blokis. Alver Kivi

Saaremaa naiskond jätkab kolmandal kohal

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.12.2018
20:18

Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel sai Saaremaa kodus kaotuse ja võidu ning jätkab kolmandal positsioonil.

Tänavusel hooajal juba kolmel korral Tartu Ülikool/Bigbankile alla jäänud Saaremaa tunnistas tiitlikaitsja paremust ka neljandas omavahelises vastasseisus, kui laupäeval Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises kaotati 0:3 (22:25, 21:25, 10:25), vahendab volley.

Erle Püvi tõi neljamängulise võiduseeria lõpetanud saarlannadele 11, Kaisa Õunpuu ja oktoobriku parim mängija Dorit Heinastu 10 ning Kätriin Põld 9 punkti.

Põhiturniiri esimeses ringis võõrsil Famila/Võru Võrkpalliklubiga viis geimi madistanud ja raske 3:2 võiduni jõudnud Saaremaa pääses pühapäeval koduväljakul hoopis kergemalt, kui kolmes geimis võeti 3:0 (16, 19, 20) võit.

14 punktiga üleplatsi mängijaks kerkinud Kaisa Õunpuu kogus 10 kümme, blokis 1 ja pallingul 3 punkti. Kätriin Põld ja oktoobrikuu parim mängija Dorit Heinastu assisteerisid 13 punktiga. Seejuures näitasid Õunpuu ja Heinastu mängu parimat kasutegurit +11.

Kaheksast mängust kuuenda võidu võtnud TalTech/Tradehouse ja Saaremaa jätkavad vastavalt teisel ja kolmandal kohal, viiendat kohta hoidev Famila/Võru Võrkpalliklubi on kuuest mängust võitnud kaks. Kohila Võrkpalliklubi/E-Service seitsmes kohtumises võiduarvet avanud ei ole.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.