main banner
Saaremaa Spordisõber logo
KG võistkond koos treener Gabriel Sepaga. Saaremaa Võrkpalli Liit

KG võistkond koos treener Gabriel Sepaga. Saaremaa Võrkpalli Liit

Selgusid koolinoorte võrkpalli meistrid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.01.2020
09:32

Kolmapäeval kogunesid Saaremaa 4.-6. klasside poisid ja tüdrukud Kuressaare spordikeskusesse, et maha pidada võrkpalli miniliiga turniir, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

Tütarlaste arvestuses osales kokku kolm võistkonda: Kuressaare Gümnaasiumist 1 võistkond (KG) ja Saaremaa Ühisgümnaasiumist 2 võistkonda (SÜG I ja SÜG II).

Poiste arvestuses oli kokku seitse võistkonda Saaremaa erinevatest koolidest: Kuressaare Gümnaasiumist 3 – KG I, KG II, KG III; Saaremaa Ühisgümnaasiumist 1; Kaali koolist 1; Leisi koolis 1 ja Aste põhikoolist 1 võistkond.

Saaremaa ühisgümnaasium I – Saskia Natalia Kukua Roberts, Maris Rüütel, Ulla Maripuu, Helena Tamleht, Liset Isabel Karu, õpetaja Aime Metsmaa

Kuressaare gümnaasium – Marelle Lehtjärv, Mariete Järvelaid, Grete Aavik, Maarja Põder, Bretlin Brant, õpetaja Gabriel Sepp

Saaremaa ühisgümnaasium II – Kristiin Pulk, Johanna Altmets, Karmenete Usin, Renata Rajas, õpetaja Aime Metsmaa

Poiste paremusjärjestus: 1. Leisi kool, 2. Kuressaare gümnaasium I, 3. Kuressaare gümnaasium II, 4. Aste põhikool, 5. Saaremaa ühisgümnaasium, 6. Kuressaare gümnaasium III, 7. Kaali kool.

Leisi kool – Kristofer Rand, Reijo Rattur, Karel Pagil, Karl-Martti Leemet, Kert-Kristjan Rahu, Üllari Kaasik, Morten Kosk, õpetaja Toivo Lepp

Kuressaare gümnaasium I – Steven Kuusk, Mattias Opp, Horre Arikas, Gregor Kesküla, Edmond Velve, õpetaja Gabriel Sepp

Kuressaare gümnaasium II – Kristofer Pajuste, Kristofer Nagel, Sass Kirs, Robin Luik, Peeter Lipu, õpetaja Gabriel Sepp

Suurimad tänud turniiri sponsorile Super Skypark, kes kõigile turniiril osalejaile andis päevapileti oma Skypark keskuses, mis tegid nii poisid kui tüdrukud väga õnnelikuks.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.