main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim alustas hooaega Austraalias

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
31.01.2020
09:34

Profiklubi Israel Start-Up Nation ridades sõitev jalgrattur Mihkel Räim avas oma tänavuse hooaja Race Torquayl, kus aitas finišis lahti vedada maailma ühe parema sprinteri Andre Greipeli.

“Tõenäoliselt läksin ise liiga adrenaliini täis ja vedasin mehed natukese liiga vara ette, kuid kaotasin ta ära ja jalad oli tühjad,” vahendas võistluse käigus ratast vahetama pidanud Mihkel Räim.

“4 km enne finišit sain veel pundi sappa ja tundsin, et suudan natukese ehk veel panustada ja nägin, et Greipel on üksi ja teistest eraldatud. Võtsin ta sleppi ja viisin pundi ette ja seal minu sõit lõppes.”

Meeskonnal tulemust küll ei tulnud, aga Mihkel Räime sõnul on olla sellise mehe lahtivedamise rongis nagu on seda Andre Greipel, on väga suur au. “Paljudel ratturitel ei teki elus seda võimalust, et sellise kaliibriga meest jooneni tuua. Loodan, et koos saavutame tulevikus veel mõne vägeva tulemuse,” lausus rattur.

Järgmine start on pühapäeval World Touri sõit – Cadel Evans Great Ocean Race!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.