main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Koondis Gotlandil Saarte mängudel. Alver Kivi

Koondis Gotlandil Saarte mängudel. Alver Kivi

Selgusid jalgpallikoondise kandidaadid mänguks Uus-Kaledooniaga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.01.2020
08:36

Saaremaa jalgpallikoondise peatreener Arno Pijpers ja treener Pelle Pohlak avaldasid kandidaatide nimekirja 29. märtsil Kuressaare linnastaadionil mängitavaks maavõistlusmänguks Uus-Kaledooniaga. Valikus on 30 mängijat.

Väravavahid

Mihkel Aksalu, Roland Kütt, Harald Nurmik, Rait Hansen

Kaitsjad

Mairo Miil, Rasmus Saar, Mario Pruul, Reivo Vinter, Sander Viira, Urmas Rajaver, Joonas Prii, Aivar Jäns, Kristen Mere, Karl Sirel, Reio Alt

Poolkaitsjad ja ründajad

Kaarel Kööp, Kristjan Moorats, Elari Valmas, Eerik Poopuu, Margus Rajaver, Mikk Rajaver, Märten Opp, Karmo Paju, Sander Seeman, Amor Luup, Maarek Suursaar, Mario Stern, Andero Kivi, Sander Laht, Marcus Puust

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.