main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võit, võit. Allan Mehik

Võit, võit. Allan Mehik

Saaremaa VK andis Taltechile 48 punkti

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.01.2020
21:11

Credit24 võrkpalliliiga kohtumises sai TalTech koduväljakul Saaremaa VK vastu 48 punkti, kui kaotas geimid 16:25, 14:25 ja 18:25.

Saaremaa VK peatreener Ioannis Kalmazidis ütles, et oli kerge mäng ja seda tõestavad nii numbrid, kui tulemus. “Olime enne mängu korralikult valmis,” rääkis ta. “Olime hästi keskendunud ja tehes vastase elu raskemaks tegime enda elu kergemaks. Vastane muidugi meile seda võimaldas.”

Kahe esimeses geimis oli valitsejaks Saaremaa. esimeses saadi seisult 5:5 minema ja kui Beau Grahami servist oli seis 10:5 oli asi otsustatud. Lõppnumbrid 25:16. Teises saadi Javier Jimeneze rünnakust ette 17:10 ja vormistati lõppseis 25:14.

Kolmandas geimis vahetas peatreener Javier Jimeneze asemel väljakule Rauno Tamme ja Danile Macieli asendas Marku Uuskari. Saarlased jäid ootamatult 0:4 kaotusseisu, kuid Grahami ja Reto Giegeri blokist jõuti 7:7 viigini. Saaremaa sai seejärel mängu enda kätte, Uuskari tegi seisuks 13:10 ning geim võeti 25:18.

Nüüd seisavad Saaremaal ees tähtsad mängud BIGBANk-i, Pärnu, Selveri ja Almeriaga. Ioannis Kalmazidise hinnangul olid kaks viimast mängu Lätis ja TalTechiga nende kohtumiste sissejuhatuseks.

“Muidugi on hea, kui ettevalmistuseks on tõsisemad mängud,” tõdes Ioannis Kalmazidis. “Tihe mäng võimaldab ka korralikku analüüsi. Aga me keskendume tõsisele tööle trennis. Meie mängijad on heal tasemel ja kui oleme siin edukad, siis on ka mängud lihtsamad.”

Samas on mängijatel kindlasti hästi meeles karikafinaalis BIGBANK-ilt saadud kaotus. Ionnis Kalmazidis ei osanud öelda mida mehed mõtlevad, kuid on kindel, et kõik ihkavad revanši. “Peame muidugi olema mänguliselt paremad,” lausus ta.

“Igas elemendis on vaja natuke juurde panna. Ei ole nii, et oleme mingis asjas halvad või mingis asjas head. Oleme üks meeskond ja paljudes asjades heal tasemel, peame selle lihtsalt välja mängima.”

TalTechi vastu olid resultatiivsemad Beau Graham 10 ja Javier Jimenez 8 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.