main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Parimad. Saaremaa Võrkpalli Liit

Selgitati koolinoorte võrkpallimeister 10.-12. klasside arvestuses

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.01.2020
08:44

Juba 2017. aastast korraldab SVL Saaremaa koolinoorte võrkpalli meistrivõistlusi erinevatele vanuserühmadele, vahendab Saaremaa Võrkpalli Liit.

15. jaanuaril toimusid juba 4. korda traditsioonilised meistrikad Saaremaa 10.-12. klasside noortele, mille võistlusformaat näeb välja, et platsil on korraga 3 tüdrukut ja 3 poissi (juhend näeb ette, et ühe poisi võib välja vahetada veel 1 tüdruku vastu ehk siis 4+2).

Kuressaare Spordikeskuses läbi viidud võistlustel võtsid omavahel mõõtu 4 võistkonda: Kuressaare Gümnaasium I (KG I), Kuressaare Gümnaasium II (KG II), Saaremaa Ühisgümnaasium I (SÜG I) ja Saaremaa Ühisgümnaasium II (SÜG II).

Kõik võistkonnad mängisid omavahel läbi ja protokolli võidu kirja saamiseks tuli võita 2 geimi. Mängud olid tasavägisid ning põnevust jagus igasse mängu, kuid selle aastane paremusjärjestus oli alljärgnev: 1. Kuressaare Gümnaasium I, 2. Saaremaa Ühisgümnaasium I, 3. Kuressaare Gümnaasium II, 4. Saaremaa Ühisgümnaasium II.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.