main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marilis Remmel hoojooksul. Marko Mumm/EKJL

Marilis Remmel hoojooksul. Marko Mumm/EKJL

Marilis Remmel võitles end hõbedale

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
20.01.2020
10:49

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel võitis neidude U20 vanuseklassi viievõistluses hõbemedali Marilis Remmel.

Võistluses 3434 punkti kogunud Marilis Remmel ütles, et on hõbedaga väga rahul, sest seoses erinevate vigastusega on ettevalmistus talviseks hooajaks olnud väga minimaalne.

Üksikaladel sai ta kirja 9,34; 1.59; 10.22; 5.24 ja 2.29,41. “Tulemustega olen samuti väga rahul, arvestades et sain umbes 1,5 kuud vaid võistluseks end vormi ajada,” lausus ta. “Üllatuseks oli viimane ala, mis pani positiivse punkti mu mitmevõistlusele, sest tegin endalegi üllatuseks isikliku, kuigi lõigutrennid pole küll mulle sellist tulemust ennustanud!!”

Marilis Remmeli sõnul oleks võinud paremini minna kuulitõuge, sest see on ainus ala, mida ta sai pidevalt trennis hoolimata vigastustest teha. “AgaeEks eesmärk on ikka suvel toimuvale MMile Keenias pääseda. Hetkel on see norm odaviskes vaid 43 cm kaugusel ja seega vägagi käega katsutav,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.