main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Pruul poodiumil. eWRC-results.com

Sander Pruul poodiumil. eWRC-results.com

Sander Pruul istub uue piloodi kõrvale

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
17.11.2021
09:16

Seni autorallis Robert Virvese autos kaardilugejana istunud Sander Pruul asub nüüd samasse ametisse Mark-Egert Tiitsi kõrval.

„Auto arendus on täie hooga käimas ning auto saab parem, kui kunagi varem,“ vahendas Mark-Egert Tiits oma Facebooki lehel, lisades, et kui autoga on kõik hästi, siis murekohaks oli kaardilugeja positsioon, kuni löödi käed Sander Pruuliga.

Sander Pruul märkis, et otsus Mark-Egert Tiitsi kõrvale kaardilugejaks minna ei tulnud üleöö. „See oli 2020. aasta Rapla ralli, kui sõber Aleks Lesk tegi mulle pakkumise Markile kaarti lugema minna,“ vahendas ta. „Sel hetkel oli vastus eitav, sest tahtsin enne näha, mis masti mehega on tegu ning kuidas esimene hooaeg läheb. Hooajal oli küll omajagu tehnilisi probleeme, aga sellegipoolest näitas Mark-Egert omas klassis silmapaistvalt häid katseaegu. Saaremaa ralli ajal sattusime juhuslikult linnakatse ajal mõneks hetkeks vestlema ning noormehest jäi igati sümpaatne mulje. Peale rallit võttis Mark-Egert uuesti ühendust, et rääkida nüüd juba uue hooaja plaanidest ja veidi pikemalt oma sihist rallispordis. Pikalt ei olnud vaja mõelda, 2022 Eesti meistrivõistlusel on stardis ekipaaž Tiits/Pruul.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.