main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Fännid toetasid FC Kuressaaret

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.11.2021
09:14

Eesti jalgpallifännid ja -klubide kogukonna liikmed kogusid tänavu LHV Jalgpallikaardiga makstes rekordilised 90 502 eurot, esikümnes on ka FC Kuressaare.

LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpalli fännikaart, mille omanik saab oma lemmikklubile toetust koguda. Iga Jalgpallikaardiga sooritatud ostu pealt maksab LHV 10 senti kaardiomaniku valitud jalgpalliklubi toetuseks. Kokku on LHV Jalgpallikaardi omanikke ehk neid, kes regulaarselt Eesti jalgpallile toetust koguvad, 4823. See tähendab, et aastas kogub keskmine kaardiomanik ligi 19 eurot oma lemmikklubi toetuseks.

LHV Panga juhatuse esimehe Kadri Kiiseli sõnul on rõõmustav, et igal aastal lisandub arvestatav hulk jalgpallisõpru, kes kasutavad mugavat võimalust oma lemmikklubi edule kaasa aidata.

„Eesti Jalgpalli Liidu peatoetajana on meil väga hea meel näha, et keerulisel ajal on fännid veelgi tugevamalt oma klubide taga. Meie kaasaegsed tooted ja teenused teevad meid kõikjal kättesaadavaks. See peegeldub ka Jalgpallikaardi kasutajate hulgas, sest toetusi jagub igasse Eesti maakonda,“ lausus Kiisel.

„Käimasolev aasta on kohati olnud proovikivi nii ühiskonnas üldiselt kui ka jalgpalliväljakutel. Seetõttu on suur rõõm näha, et vaatamata raskele ajale on toetajad ja jalgpallifännid klubidele õla alla pannud ja kogunud rekordsumma. See näitab, et klubid on teinud oma kogukonna kasvatamisel head tööd, tutvustanud neile LHV Jalgpallikaardi võimalusi ja inimesed on seda ka aktiivselt kasutanud, toetades nii oma lemmikklubi ja ka Eesti jalgpalli arengut üldiselt,“ sõnas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Suurima toetuse kogusid juba mitmendat aastat järjest Tartu JK Tammeka fännid (6829 eurot), järgnesid Tallinna FC Flora (5505 eurot) ja Nõmme Kalju FC (3617 eurot). Kokku saavad toetusi 120 erinevat klubi.

Lisaks lemmikklubi toetamisele on LHV Jalgpallikaart kaardiomanikule kasulik, kuna sellega saab kaasa mitmeid soodustusi: alati vähemalt 10% soodsamad piletid Eesti koondise kodumängudele ja tasuta sissepääs Eesti noortekoondiste kodumängudele ning soodustused Sportlandi ja Baltmani kauplustes, MyFitnessi klubides, ABC Motorsi teeninduses.

LHV toetab Eesti Jalgpalli Liitu ja Eesti rahvuskoondist juba alates 2010. aastast.

Suurima toetussummaga klubide TOP 10 aastal 2021:

  1. Tartu JK Tammeka
  2. Tallinna FC Flora
  3. Nõmme Kalju FC
  4. FC Elva
  5. FC Nõmme United
  6. JK Tallinna Kalev
  7. Viljandi JK Tulevik
  8. Viimsi JK
  9. FC Kuressaare
  10. JK Tabasalu
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.