main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht hakkas õppima spordijuhiks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.06.2024
09:44

Selgusid EOK arenguprogrammi “Spordijuht 2.0” neljanda lennu osalejad. Kandideeris ligi 30 spordijuhti, endist ja praegust tippsportlast ning spordiga seotud inimest. Grupp on nüüdseks kinnitatud, esimene sessioon toimub 10.-11. oktoobril. Teiste seas asub õpingutele endine FC Kuressaare ründaja Sander Laht, kes praegu töötab Kaitseväe spordirühma juhataja ja Team Kaitsevägi juhina.

EOK arenguprogrammi “Spordijuht 2.0” kandideeris ligi 30 spordijuhti, endist ja praegust tippsportlast ning spordiga seotud inimest. Grupp on nüüdseks kinnitatud, esimene sessioon toimub 10.-11. oktoobril.

“Spordijuht 2.0” on Eesti Olümpiakomitee aastane leadership-kompetentside arenguprogramm spordijuhtidele, eesmärgiga viia Eesti spordijuhtimine uuele kvalitatiivsele tasemele. 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.