main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grupisõidus saarlastest parim viienda koha saanud Oskar Nisu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
23.06.2024
08:02

Võrus lõppenud maanteeratturite Merko Eesti ja Balti meistrivõistlustel sõidetud meeste 158 km pikkusel grupisõidul sõitsid saarlased kogu sõidu aktiivselt, osalesid erinevatel äraminekutel ja kontrollisid võidusõidu käiku.

Lõpp siiski kõige paremini ei õnnestunud. Oskar Nisu sai 5. ja Karl Patrick Lauk 8. koha. Tiitlit rünnanud Mihkel Räim aga lõpuspurdi alguses kukkus ja paremate hulka ei jõudnud.

Esimese koha võttis leedulane Venantas Lašinis. Eesti meistriks krooniti üldarvestuses neljanda koha teeninud Norman Vahtra. Eesti meistrivõistluste arvestuses pälvis hõbedase autasu Lauri Tamm ja pronksise Markus Pajur.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.