Sander Alex Liit rünnakut üles võtmas. Allan Mehik
Eesti noormeeste U21 jalgpallikoondis alustab tänavust Balti turniiri Tallinnas, kui 16. novembril võõrustatakse Sportland Arenal Leedut. Koondise peatreeneri kohusetäitja Sander Posti käe all koguneb 25 mängijat. Koondisekutse sai ka FC Kuressaare kaitsja Sander Alex Liit.
Välisliigadest liitub koondisega neli mängijat, esindatud on kaheksa Premium liiga ja kahe Esiliiga klubi pallurid. Koondisekutse lükkas tagasi Itaalia klubi Torino ründaja Oliver Jürgens, kes andis kirjalikus vastuses teada, et ta ei soovi praegu ühegi Eesti koondise eest mängida ja palus ennast rohkem mitte kutsuda.
Eesti jaoks jätkub turniir pärast avamängu Lätis, kui 18. novembril kohtutakse Valmieras võõrustajatega. Balti turniir lõppeb 20. novembril, kui Kaunases lähevad vastamisi Leedu ja Läti.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.