main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Iga Ott Tänaku toetaja on minu jaoks bro..... Merle Kivi

Iga Ott Tänaku toetaja on minu jaoks bro..... Merle Kivi

Salou poodnik soovis maailmameistriks Ott Tänakut

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
27.10.2019
19:58

Piisas  vaid Kalaoonia ralli pealinnas Salous poodi siseneda, kui peremees hüüdis eesti keeles vastu “Aitäh”. Pedro Serra Martinovicile oli kohe selge, et tegu on rallitajatega ja Ott Tänaku toetajatega.

Kuigi sõnapaar Ott Tänak kõlab kummaliselt ja isegi pisut arusaamatult tunnistab mees, et rallit ta ikka aegajalt vaatab ja on kursis, et eestlane võib tema kodulinnas maailmameistrina lõpetada. “Ta on ikka väga kiire ja loodan, et ta selle tiitli ka saab, kuigi Sordo võiks ju ka maailmameister olla,” räägib poodnik enne kahte viimast katset vaheldumisi inglise ja vene keeles.

“Aga noh, kui hispaanlased ei saa, siis olen rahul ka teie võidu üle, sest ma tean, kus on Eesti, Läti ja Leedu ning tahaks teile kunagi külla tulla. Kahjuks jääb Kataloonia iseseisvumine unistuseks.”

Ja kui vahepeal poodi sisenenud Poola rallifännid saavad aru, et jutt käib Tänakust hüüdsid nad kooris – Ott, Ott, Ott…..

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.