main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saimon Moondu finišis. Erakogu

Saimon Moondu finišis. Erakogu

Saimon Moondu võitles Ironmanil endaga 13 tundi

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
04.08.2019
12:21

Tallinna Ironmanil esimest korda täispika triatloni 13 tunniga läbinud Saimon Moondu sellisele katsumusele niipea enam ei tiku.

“Katkestamise mõtteid ei olnud, aga vahepeal oli ikka väga raske,” tunnistas Saimon Moondu. “Siis mõtlesin küll, et miks ma seda asja üldse teen ja mille pärast, aga teadsin, et lõpus see kõik ununeb. Suve algul tegin oma esimese pooltriatloni Otepääl ja ma isegi ei mäleta, kuidas seal osalemise mõtte peale tulin. Aga kui Otepää ära tegin, siis mõtlesin, et tahaks ikka täispika ka sel aastal ära proovida.”

Saimon Moondu kulutas 3,8 km ujumisele, 178 km rattasõidule ja 42 km pikkusele maratonijooksule    13:08.50 ja sai kokkuvõttes 627. koha. “Tulemusega olen väga rahul,” märkis ta.

“Mõtlesin peas, et ideaalis võiks 13 tunniga hakkama saada, aga olen ka rahul, kui tuleb 14 tunni sisse. Kannatamine hakkas pigem alles peale rattasõidu 100 kilomeetrit, enne seda oli kõik väga hea. Aga jooks oli kindlalt kõige raskem.”

Kokku võttis triatlonist osa üle 1300 sportlase. Naistest tuli esikohale Corinne Abraham Suurbritanniast ajaga 8:55.22 ja meestest Mikal Iden Norrast ajaga 8:19.54.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.