main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarte mängude suursponsor loobub võistluste toetamisest

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
04.06.2020
08:35

1998. aastast Saarte mängude suursponsori rollis olnud NatWest pank andis teada, et 2021. aasta võistlused Guernseyl jäävad neile toetajatena viimaseks.

Oleme tohutult uhked oma pikaajalise osalemise üle Saarte mängudel ja rahul selle pärandiga, mille see on andnud nii sportlastele, kui ka liikmessaartele,“ ütles vahendatud pressiteates NatWest Internationali tegevdirektor Steve Camm.

„Mängude korraldamine on tohutu jõud, mis pakub vastuvõtvale saarele tõelist väljakutset, kuid selle mõju saarele ja saareelanikele on spordiinfrastruktuuri ja saavutuste osas sageli ümberkujundav. On sobilik, et meie viimane üritus sponsorina on Kanalisaartel ja meil on au, kui saame anda teatepulga edasi uuele partnerile, et viia mängud nii heas vormis uude ajastusse.“

Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni peakomitee esimees Jorgen Pettersson ütles, et organisatsioon ja selle liikmes saared on NatWest Internationali professionaalsusest palju õppinud. „Koos oleme välja töötanud sportliku struktuuri, mis on täidetud sõpruse ja rahvusvahelise koostööga,“ lausus ta.

„Oleme korraldanud üheteistkümned edukad mängud ning viinud saared ja saarlased kokku, kuna oleme arendanud sporti, sõprust ja kogukondi kogu maailmas. Suure entusiasmiga ootame mängude korraldamist Guernseyl ja hoolitseme selle eest, et need mängud oleksid järjekordne esiletõstmine ainulaadsel teekonnal, mida NatWest International ja IIGA on jaganud ning millest kasu saanud.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.