main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Parimad. volley.ee

Parimad. volley.ee

Kadi Kalm ja Liina Kais võitsid Nõo Lihavürsti karikasarja etapi

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.06.2020
08:03

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste teisele etapile tuli mängima 10 paari. Naiskonnad paigutati kahe-miinuse-tabelisse vastavalt avaetapi punktidele, vahendab volley.

Plussringi läbisid kaotuseta Kadi Kalm ja Liina Kais ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Miinusringist jõudsid poolfinaali Anett Hollas ja Renate Pikk ning Krista Kotselainen ja Reet Alas. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Kristiina Kopli ja Merlin Müür ning Katariina Vengerfeldt ja Mona Marandi.

Poolfinaalides võtsid võidu Kalm ja Kais ning Leiten ja Vink, kolmanda koha duellis jäid peale Hollas ja Pikk. Kahe kaotuseta püsinud naiskonna omavahelise pingelise lahingu võitsid 2:1 tulemusega Kalm ja Kais, kes vahetasid eelmise nädala teise koha etapivõidu vastu.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad 38 punktiga Kadi Kalm ja Liina Kais, neile järgnevad 30 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink,  26 punktiga on kolmandal kohal Annabel Huik ja Kaidi Kattai. SportID 20-eurose kinkekaardi loosiõnn naeratas seekord Lill Kandimaale.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kolmas etapp toimub Rannakeskuses 10. juunil algusega kell 18. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste 2. etapi lõppjärjestus:

  1. Kadi Kalm – Liina Kais
  2. Kadri Leiten – Kristi Vink
  3. Anett Hollas – Renate Pikk
  4. Krista Kotselainen – Reet Alas
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.