main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarte mängude rahvas kohtub virtuaalselt

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
02.07.2021
14:48

Sel nädalavahetusel oleks pidanud Guernseyl algama Saarte mängud, mis toimuvad nüüd 8. – 14. juulil 2023. Küll aga toimub Rahvusvahelise Saarte Mängude Assotsiatsiooni (IIGA) virtuaalne üldkoosolek.

IIGA esimees Jorgen Pettersson ütles, et kõik on ilmselgelt pettunud, et ei saa Guernseyl koos olla nagu plaaniti, kuid peab edasi liikuma ja hakkama ootama, milline saab olema põnev spordisuvi aastal 2023.

„Tahaksime tänada Guernsey 2023 orgkomiteed pühendumuse eest mängude korraldamisel ja selle olulise võistluse säilitamise eest meie saarte sportlaste jaoks. Guernseyl viibimise asemel korraldame kõigi saarte jaoks kaugkogu ning ootame pikisilmi vestlusi ja loodetavasti viibime 2022. aastal mängude-eelsel visiidil Guernseyl,” märkis ta.

Guernsey 2023 korralduskomitee esimees Mary Perkins ütles, et paratamatult tuleb planeerimisele lisada mõned elemendid, mis tuleb uuesti läbi vaadata. „Peame ka kaaluma kõiki uusi juhiseid, mida peame pandeemia tõttu rakendama, kuid korralduskomitee on regulaarselt kontaktis ja hoiab asjadel silma peal,“ lausus ta.

„Kasutame võimalust, et vaadata läbi kogu seni tehtud planeerimine, vaadata üle oma kosmeetika-, kaubamärgi- ja kommunikatsiooniplaanid ning käsitleda kõiki muid probleeme, mis võivad tekkida ajavahemikus 2023 ja mida uuendatakse virtuaalselt kõigi saarte jaoks.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.