main banner
Saaremaa Spordisõber logo
OÜ Kuressaare Bussijaam juhataja Aare Lehtsi (esiplaanil) ja LTK Tops tegevjuht Gunnar Usin vastavatud väljakul avamängu tegemas. FOTO: Meriliis Metsamäe

OÜ Kuressaare Bussijaam juhataja Aare Lehtsi (esiplaanil) ja LTK Tops tegevjuht Gunnar Usin vastavatud väljakul avamängu tegemas. FOTO: Meriliis Metsamäe

Bussijaamas saab nüüd lauatennist mängida

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
02.07.2021
14:44

Jaanikuu viimasel päeval avati Kuressaare bussijaama ootepaviljonis uus avalikuks ja tasuta kasutuseks mõeldud lauatenniselaud.

“Kuressaare linna tänavaruumi on mitmele poole üles seatud kivist lauad metallist võrkudega, kuid nende miinuseks on lauatennisepalli ebaloomulik põrge ning võimaliku vihma ja tugeva tuule segav faktor,” ütles uue avaliku siseväljaku idee autor Kuressaare LTK Tops tegevjuht Gunnar Usin Meie Maale. “Jääb üle vaid loota, et uus võimalus süstib eelkõige Saaremaa noortesse healoomulise pisiku spordiga tegelemiseks sellisel huvitaval olümpialal nagu lauatennis kahtlemata on. Igatahes esimese paari tunniga peale väljaku ülesseadmist tuli kätt proovima koguni 22 erinevat bussijaamas viibivat inimest,” lisas Usin.

Bussijaamas saab mängida iga ilmaga ja reketid/pallid on ka alati tasuta kasutamiseks saadaval. Projektile pani õla alla Saaremaa vallavalitsus, kes eraldas raha „Huvihariduse ja huvitegevuse täiendava toetuse 2020 II vooru“ kaudu. Koostööpartneriteks olid Kuressaare Bussijaam OÜ ja MTÜ Kuressaare lauatenniseklubi Tops.

„Lauatenniselauad on olemas näiteks Tallinna lennujaamas ootesaalis ja ka mujal Euroopas mitmetes teistes reisiterminaalides. See on tore ajaveetmiseviis, mis võiks ergutada nii noori kui ka vanemaid enda  liikumisharrastust edendama,” ütles Kuressaare Bussijaam juhataja Aare Lehtsi, kes on ise samuti  lauatennisemängija. Lehtsi on harrastanud lauatennist üle 30 aasta ning saavutanud parima tulemusena 2008. aastal Eesti veteranide võistlusel kolmanda koha.

Lehtsi möönis, et on vaid üks miinus, milleks on noorte käitumiskultuur. Nii näiteks tatistavad ja risustavad nad bussijaama ootesaali.”Loodan, et noored siiski oskavad seda inventari hoida. Pudeli asemel võiks hoida lauatennisereketit,” pani Lehtsi noortele südamele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.